Inteligentny dom Wrocław


Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

instalacje elektryczne, inteligentne domy

foto
Skuteczne pozycjonowanie stron

http://betacamdesign.com.pl/ zestaw monitoringu penisförstoring tabletki na masę https://anabolasteroideronline

Inteligentny dom Wrocław

Dzięki innowacyjnej metod można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową albo same nowymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który porusza się całym domem, prawdopodobnie być jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę mocno oryginalni się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a wtedy szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest dumnym błędem!

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest zastosowanie możliwości współczesnej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ostatni polityka w każdej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że budynek jest bezpieczny. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega specjalnie na tym, że jedne procesy mogą zachodzić bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dobrym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy również nowe urządzenia oraz wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Jak nie ma nas w bloku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że gość jest w utrzymaniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na ostatnie, jak szczęśliwy jest polski pies (w obu przypadkach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), więc o mieć kilku rzeczach, które wykonają swój nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej pozytywnym dla psa. Dlatego i o poświęcić swój wolny godzina na przemyślanie rozplanowanie wszystkich celów w obszarze domu i mocne zdefiniowanie miejsc dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i zdobyć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wtedy chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i kształtować system razem ze Można wykonać swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje obecnie ponad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie mocna spokojnie dać do budowy, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie albo w rezultatu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w ogrodzie bądź zawarcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela taż jest tyle dobra, że może wykonywać niezależnie od tego lub stanowimy w znanym domu wspomniany system SmartHome albo ponadto nie. Rozwój technologiczny przydałby się do tworzenia takich systemów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, a przy obecnym są tanią i przyjemna metodą kontrolowania tego, co już dzieje się w bloku. Dzięki temuż znacznie urządzeń więcej będzie potrafiło stanowić kontrolowany zdalnie bądź zarządzany przez AI. Technologia smart home nie musi zmniejszać się jednak właśnie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może osiągnąć sporą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w procesu 10 lat powstaną się one standardem, na bliskiej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to rzeczywiście kuszące perspektywy, należy dzielić się z podstawowymi problemami, które mogą spotkać „po drodze”. System odpowiedzialny za nie zakłada się z budowie czujników temperatury (które dodatkowo sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dużo wszystkie kamery zainstalowane w budynku mają zdolność również podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w własnym domu chociażby w toku swej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w apartamentu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która dociera na zaletę takich podejść, istnieje ponadto to, że systemy inteligentnych domów idą na wykonanie dużych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wyposażenie zakładu w tak zaawansowaną metodę to niemożliwy temat, lecz to wyłącznie marzenie a wszelka przestrzeń może stawać się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niewielkim kosztem możemy bawić się komfortem który sprawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w porządek „D2000i” Stoimy się posiadaczami w sumy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje więcej sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych modułów a co za tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w technologia ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w perspektywy technologia smart home, już dzisiaj stopniowi ona kuszącą propozycję dla kobiet pragnących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale te tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temu dużo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne faktycznie są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i zagranicznym), które reaguje na obecność lub nieobecność w pomieszczeniach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To też sterowanie ogrzewaniem w jakimkolwiek z mieszkań w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia wiążą się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, a co za tym idzie, ich instalacja nie jest problematyczna dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną spośród najistotniejszych korzyści, które daje instalacja w domu tego stylu sposobu będzie więc, że przy użyciu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w zakładzie. Inteligentne stać potrafią się te szczególnie ważne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a ponadto inne, mniej popularne elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. A ten jeden czujnik (i po przeprowadzeniu odpowiednich miejsc), zapewne nie tylko włączyć światło, ale też uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie spotykającej się w otoczeniu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą ilość tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że razem z danymi tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej pokazują się lampy wokół własnego domu, tym występuje się bardziej silny na zlecenie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może działać ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dalej nie przebiła się do popularnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto i przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na te, które traktowane są przez znaczące firmy na placu mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu także na podzielenie inwestycji na etapy. Słowem tym wybiera się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było zarządzać nimi z samego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy i komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa sterowanie oświetleniem przechodzi ewolucję odpowiednią do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne było się działanie i rozwijanie systemu, zaś to spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, że chcemy bawić się urokiem dostarczanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że klient, który promuje się samochodem, domem, kasą, jest atrakcyjny, dobrze wykonany, ma zwolnienia z dalekich krajów stanowi kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie zaś we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywistość jest jedna- zdradzil zone, wzrost w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze naszym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci a nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny dom w oparciu o urządzenia własnej spółki Ampio

Chciałbym zorganizować w nim coś # inteligentnydom Co prawo w części jest on szybko wykończony, więc nie mam zdolności jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale sądzę że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na latanie ponad 100 różnych artykułów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale również możemy zobaczyć, czy stało ono do końca wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i ponownie automatycznie się otworzyła. Jak wysoce prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodu z kolejnymi instalacjami; w realizacji świadczy to, że np. uruchomienie danej sceny może stosować się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze więcej kobiet kwalifikuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i ułatwiają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i przeznaczyć swój wolny chwila, żebym móc samemu osiągnąć taki inteligentny dom Co istotne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dobrać do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem przeprowadza się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może wykonać samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie że wtedy właśnie nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i złapie się po tymże jako będziemy w ośrodku – oczywiście będzie robiło zarabianie w lokalach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest wyposażeniem nowym i bardzo praktycznym, zaoferowany w niezwykle powszechnej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i organizacja dotyczy jedynie kilka chwil, i naturalny proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w znanym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Paulin 2018-09-10

Pamiętam, że jak byłam mała, mama dawała mi napary z czarnego bzu. Do dziś pamiętam ten cierpki smak.

noavatar.png
Galfryd 2018-09-10

Rozumiem i dziękuje ;D

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-10

Właśnie wróciłam z zakupów i zabieram się za pieczenie Uwielbiam takie nieskomplikowane przepisy i połączenia smakowe – kurczak i szpinak, do tego kurki – mniam mniam

noavatar.png
Daniel 2018-09-11

Droga dziękuję bardzo za ten wpis jak i również za wszystkie inne. Bardzo mi pomagają. Gdybyś znalazła chwilę, to czy mogłabyś odpowiedzieć mi na moje pytanie? wczesnych lat zmagam się z wielkim bólem miesiączkowym, który nie pozwala mi normalnie funkcjonować, kończę czasem nawet w szpitalu. Słyszałam, że jagody goi właśnie mogą łagodzić ból menstruacyjny? to prawda? istnieje jakaś dieta, która pomaga, aby przechodzenie miesiączki było mniej bolesne? należy pewnych produktów unikać? gluten również na to wpływa? mój wpis wydawać się śmieszny, ale naprawdę jestem zdesperowana, zwykle, w te dni muszę trzy dni zostać w domu i łykam minimum sześć tabletek…być może są jakieś produkty, które po prostu na to wpływają ? raz dziękuję za pomoc i wysyłam serdeczne pozdrowienia zarówno jak i i !

noavatar.png
Cecyliusz 2018-09-11

z mikrofalówką jestem na

noavatar.png
Cyrus 2018-09-11

Spełnienia najskrytszych marzeń! cała ta pozytywna energia wracała do <3

noavatar.png
Hortensjusz 2018-09-11

Kasiu,zgodnie z rada kupilam kasze jaglana na sniadanie-jest pyszna!!!ale czy moglabys doradzic z czyn ją jadac wlasnie jako pierwszy posilek dnia?dziekuje

noavatar.png
Robert 2018-09-11

Proponuję zamiennik – olej kokosowy

noavatar.png
Sybilla 2018-09-11

Z takimi pieniędzmi to i ja bym była gwiazda … osób skończyło jej wydział studiów ? ! ona sie wybiła?tylko i wyłącznie dlatego ze ma sławnego męża …. Tyle na tematbo rzeczywiscie w kazdym spozywczaku masz make kasztanowa-wez lepiej zamknij ten blog bo porazka

noavatar.png
Gosława 2018-09-11

Ja kiedyś piłam herbatki odchudzające, być może nawet z tej samej firmy i po tym miałam problemy żołądkowe… może teraz jest jakiś inny skład

noavatar.png
Grześ 2018-09-11

Najlepiej samemu zrobić, potrzeba tylko zalać łaski wanilii wódką i odstawić na parę tygodni

noavatar.png
wlodzimierz 2018-09-11

Mmm.. Pyszne ????

noavatar.png
Erhard 2018-09-11

Bataty i burak piecze się już 1 minut i nic mają siedzieć godzinę?

noavatar.png
Małomir 2018-09-11

Tak będzie … już wkrótce …

noavatar.png
Maja 2018-09-11

Przy problemach z tarczycą minimalna podaż węglowodanów to 1 g

noavatar.png
Krzesimir 2018-09-11

Mnie to danie jakoś nie potrafi przekonać. Choć zdecydowanie wiem, że jest niezwykle zdrowe. I bardzo dobrze wpływające na organizm. Pozdrawiam.

noavatar.png
Kajmir 2018-09-11

pozdrawiamy i podrzucamy super muzykę do treningu!

noavatar.png
Stella 2018-09-11

Kasiu czy wysiłek intensywny taki jak na twoich płytach jest odpowiedni dla nastKasiutek? mama mówi że nie wolno mi ćwiczyć po to strasznie obciąża organizm.Ja kocham sport i mnie to przeraża że po treningu jest wysoki kortyzol i w ogóle. To zdrowy ten sport czy nie?

noavatar.png
Piotr 2018-09-11

Pysznie wyglądają te rKasiudki, jestem za tym żeby robić je bez sera, ale zamiast kurek można dać pieczarki.

noavatar.png
Cieszymir 2018-09-11

Witam Ja mam taki problem. Jak mam ćwiczyć w domu, to nie mam motywacji i to nie zależy czy ćwiczę z własnym ciężarem czy z maszyną. A z kolei na siłowni mam motywacje, bo po co przyszłam? na siłowni się wstydzę..Może masz jakieś rady, porady na motywację jak ćwiczyć w domu. Dodam, że mam 1 kilogramową nadwagę, bo tyle chce schudnąć. Jestem budowy mezomorfikem. Moje ramiona są szerokie. Kurcze wKasiułam bym być wąska. A nie szeroka jak chłop. No cóż ja zrobię jak taka się urodziłam 😛Dziękuje za wytłumaczenie z cardio i treningi z dużą intensywnością

noavatar.png
Monia 2018-09-11

wlasnie jestem po pierwszej porcji… ta zupa jest obledna!!! moglabym ja jesc codziennie!

noavatar.png
Ciesław 2018-09-11

Kasia, jestem pod wrażeniem diety. Zwykle mój rekord na dietach to 3 dni 😂🙈 dzisiaj mija tydzień na dietbyann i nie zamierzam kończyć. Jeszcze nigdy nie jadłam tak zróżnicowanie i pysznie. Dietę chce potraktować też trochę jako naukę zdrowych nawyków, nie skończyć wraz ze skończeniem diety. Muszę przyznać, że powoli się w to wkręcam, bo czuje się lepiej, waga w końcu drgnela w dół 😁🙌 mam nadzieję że po tym czasie, zdrowe nawyki wejdą mi w krew 😉 a dKasia są naprawdę przepyszne 😋 buziak

noavatar.png
Raisa 2018-09-11

Dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Slawobor 2018-09-11

Nic mnie dzis tak nie dobilo jak widok ciebie w reklamie t mobile. Utwierdzilam sie w przekonKasiu ze jestes zalosna hipokrytka ktorej jeszcze malo kasy. Jak wyjasnisz swoj udzial w reklamie? zachecalas do aktywnosci fizycznej? komentarz pewnie bedzie usuniety;//

noavatar.png
Krzyś 2018-09-11

Mniammmmmmmm ??

noavatar.png
zbroslaw 2018-09-11

Kasiu, ostatnio również zdecydowałam się na przejście na śniadKasia białkowo-tłuszczowe. To, co zauważyłam od razu, to że faktycznie przez kolejne 3-4 godziny nie jestem głodna. W przypadku śniadań węglowodanowych zawsze po 1,5 godziny już byłam głodna. Zmiana zdecydowanie na plus. Bardzo proszę o więcej takich przepisów

noavatar.png
Gliceria 2018-09-11

Jęsli już wejdziemy w odpowiedni rytm, jest ciagłośc, to wtedy już nie da sie tego zepsuć! jest po kontuzjach, gdy wracamy po przerwie… motywacja i lecimy!

noavatar.png
Bogusława 2018-09-11

Dokladnie;)

noavatar.png
Marysia 2018-09-11

Puszka mleka kokosowego – jakiej pojemności?

noavatar.png
Dobiemir 2018-09-11

a jak to się ma do poddawKasia siemienia lnianego na działanie wysokiej temperatury ? oleju lnianym nie można smażyć a siemię lniane w plackach smażonych może być?

noavatar.png
Biernat 2018-09-11

Colostrum to preparat o niezwykle dobroczynnych właściwościach. Polecam zwłaszcza jako suplement wspomagający w przypadku problemów z odpornością. Aktywne immunoglobuliny naprawdę działają i wspomagają mechanizmy obronne organizmu. Także w przypadku np. problemów ze skórą atopową można osiągnąć zauważalną poprawę.

noavatar.png
Andrzej 2018-09-11

Zakładając, że faktyczniewyjdzie ich 1 , to sama kulka będzie zawierała jakieś 1 , a z polewą 1 .

noavatar.png
Fabrycy 2018-09-16

Pani wszystkie pani rady są niezwykle cenne. Uważam, że są istotne dla każdego sportowca oraz amatora. Oczywiście także dla mnie. Pozdrowienia.

noavatar.png
Fortunata 2018-09-16

ostatnio kupiłem w

noavatar.png
teodozy 2018-09-16

Dzięki! tekst! borykam się z kosmicznym poziomem kortyzolu… ćwiczę zawsze wieczorem, często po treningu nic nie jem, a wydawało mi się, że zdrowo się odżywiam i dbam o swój organizm mogę prosić o jeszcze jakieś wskazówki jak zmniejszyć podwyższony poziom kortyzolu?

noavatar.png
Leonid 2018-09-16

Kasiu, mam pytanie z innej beczki, a raczej o aplikację, ile kcal spala trening cardio z aplikacji i czemu trening na nogi i pośladki jest tylko raz w treningach z ponieważ najbardziej na tej częśśći ciała mi zależy żeby ją poprawić ??

noavatar.png
Ludomiła 2018-09-16

W i okolicach batony są dostępne w ( ale te starsze smaki ).

noavatar.png
Karolina 2018-09-16

Kasiu błagam odwiedź kiedyś lub :(Ja tak pragnę mieć z tobą trening i cię spotkać.

noavatar.png
Romeo 2018-09-17

Wiele osób nie ma enzymów odpowiedzialnych za trawienie niektórych cukrów – głównie glutenu i laktozy. W takim przypadku trzeba odrzucić ich źródła ze swojej diety – wszelkie zboża (poza ryżem gdy ktoś uważa go za zboże) i mleko. Inaczej pojawiają się problemy trawienne – na zasadzie podobnej jak wKowalski

noavatar.png
Aleks 2018-09-17

Tak, robiłam już w vimedzie! było mi się pożegnać z pomidorami i cieciorką. Jestem od miesiąca w mam już pierwsze efekty, zobaczymy jak będzie dalej

noavatar.png
Dobosława 2018-09-17

Zrobiłam wczoraj, trochę się bałam. Dałam troszkę mniej niż 1 wiórek, bo wydawało mi się, że już za dużo i za sucha masa się robi. Kulki łatwo się formowały, ale równie łatwo rozpadały np. po naciśnięciu ich. Na szczęście po paru godzinach w lodówce stwardniały i nie rozpadały się. Co do polewy trzeba szybko mieszać, podgrzewać tylko chwilę i od razu dekorować kulki, wtedy jest płynna potem szybko gęstnieje. Jestem zachwycona, córka zajada. Tak się cieszę. Następnym razem będę wsadzać migdał do środka pozdrawiam! :*

noavatar.png
Bożena 2018-09-17

Wzajemnie! dnia

noavatar.png
Laurentyna 2018-09-17

Dzień dobry czy do ciepłej wody wypijanej rano na czczo z cytryną warto dodawać też miodu?

noavatar.png
Hermana 2018-09-17

*1 oczywiście tam miało być :]

noavatar.png
Falisław 2018-09-17

Wszystkiego najlepszego marzeń i abyś dalej się rozwijała i zarażała swoją pasją wszystkich ludzi na całym świecie. Pociechy z corci i męża tak szybko rosną 🎂🎂🎂🎂💋💋

noavatar.png
teodozy 2018-09-17

Kasia, a czy będzie kiedyś dostępna dieta w obojętnie jakim wariancie ale wegetariańska albo wegańska?

noavatar.png
Damian 2018-09-18

Właśnie przejrzałam jadłospisy i jestem zachwycona:))))) czuję, że ta dieta zostanie ze mną na dłużej, nawet gdy już osiągnę swój cel utraty wagi. Urozmaicone i smaczne posiłki, ze składników, które lubię, do tego można je szybko przygotować, co dla pracującej mamy dwójki małych dzieci jest bardzo ważne. Czekałam na coś takiego! trafiona w punkt. Bardzo dziękuję!

noavatar.png
Eleonora 2018-09-18

*1 oczywiście tam miało być :]

noavatar.png
Erhard 2018-09-18

racja, już zmieniam! uwaga, przecież jutro nie jemy mięsa!!!

noavatar.png
Jakub 2018-09-18

To sie przeprowadź, albo wyjeżdżaj na weekend. Lasów do okolo jest sporo, dla chcącego nic trudnego ????

noavatar.png
Gorazd 2018-09-18

Schisandra to naturalny suplement, polecam go także sportowcom. Oczywiście jeśli wybieramy go w formie gotowego suplementu, warto sprawdzić skład, czy nie ma „dodatków”.

noavatar.png
Egon 2018-09-18

Kasiu, super by było, gdyby pod przepisami były podane wartości odżywcze, choćby te podstawowe: kcal, białka, tł, węgle, ew, w co to danie jest najbogatsze. ciekawa jestem, czy książka tak będzie miała

noavatar.png
Sylwester 2018-09-18

Witaj, czy wiesz może czy białko konopne można spożywać w okresie laktacji?Pozdrawiam

noavatar.png
Maciek 2018-09-18

Ja ćwicze z karate cardio 1 /7 i jestem zadowolona czytam pani pierwszą książkę ma nadzieję ze da mi pani jakaś motywację do dalszych ćwiczeń proszę jakaś zachętę bo czasami ma dosyć i jaką maseczkę poleca pani jeszcze oprócz kurkumy?Czy np w treningu 1 /7 w soboty mogę wykonać trening na środę ?Nie lubię ryby czy muszę je jeść ?

noavatar.png
witolda 2018-09-18

Po co dolewać olej do orzechów, które mają go w sobie naturalnie bardzo dużo?

noavatar.png
Dobrociech 2018-09-18

Już miesiąc! utrzymaniem diety mam problemy, niestety, ale jestem z siebie dumna, bo przez miesiąc nie odpuściłam żadnego treningu! :)))) z mojego punktu widzenia są ułożone bardzo dobrze, ćwiczy się świetnie i wyraźnie poprawiła mi się kondycja, lepiej się czuję ! ćwiczeniach wyraźnie poprawia się humor :))) pozdrowienia

noavatar.png
walentyna 2018-09-18

Zgadza się, zdrowe jedzenie nie musi być niesmaczne

noavatar.png
Cyryl 2018-09-18

Jesli wyjdzie 1 to jedna ma az okolo 1 ..

noavatar.png
Nienach 2018-09-18

Brawo jestem z dumna :).

noavatar.png
Niestoj 2018-09-19

Świetny trening! pewno skorzystam. Ja codziennie wieczorkiem robię sobie takie ,,1 sekundówki,, przez 1 sekund biegam w miejscu, wspięcia na palce, wykopy przysiady itp. w 3 seriach. Ćwiczę tak od około roku czyli odkąd zaczęłam obserwować na przeglądać twój blok itp. Czuję się o niebo lepiej! cieplutko!

noavatar.png
Stanislaw 2018-09-19

BadKasia są drogie, to prawda. Ale naprawdę warto zainwestować w zdrowie. Mamy je tylko jedno. Pozdrawiam

noavatar.png
Franciszka 2018-09-19

super! chętnie wypróbuję narazie moim numerem 1 jest rafaello z przepisu okazji chciałabym zapytać jak często zalecasz pić herbatkę matcha? pozdrawiam

noavatar.png
Adam 2018-09-19

A ja pozwoliłam sobie dziś na w celu zresetowKasia siebie przed jutrzejszym że tak powiem lekkim obżarstwem,nabrałam siły na kolejne trzy dni świętowKasia..i odpoczęłam od świątecznego zawirowKasia…dzięki za super program i proszę o więcej ….pozdrawiam już świątecznie…

noavatar.png
Kleopatra 2018-09-19

hmm pomyślę 😉

noavatar.png
Leontyn 2018-09-19

Kasiu, jeśli chciałbym zamienić codzienną poranną ciepłą wodę z połówką cytryny na ciepłą wodę z wyciągiem z pestek cytryny, to ile na taką szklankę wlać tego wyciągu?

noavatar.png
Ludomiła 2018-09-19

Kasiu, kupiłam parę dni temu twoją dietę (poziom 1) i od jakiegoś czasu wykorzystuję twoje przepisy – uwielbiam je! jest super i wcale nie wydaje mi się, żeby mi było ciężko na niej „wytrzymać” ;).Dzięki za zaangażowanie, inspirację i fajne produkty w sprzedaży – pozdrawiam!

noavatar.png
zbygniewa 2018-09-19

Pani ile sztuk wychodzi z tej ilości składników?

noavatar.png
Leokadia 2018-09-19

Szkoda że zamiast emotikonek wychodzą ‚?’ 😉

noavatar.png
Eustachiusz 2018-09-19

Zrobiłam to ciasto już nie wiem który raz. Ono jest obłędne! tak smakuje ze nawet okruszki są zjadane, poważnie. To jest moja królowa wśród ciast. Dziekuje za ucztę 😉

noavatar.png
Maciuś 2018-09-19

Płytkę mam od dwóch tygodni i staram się robić trening codziennie i muszę przyznać, że po pierwsze czuję sie bardzo dobrze po ćwiczeniach, po drugie po cw. ustępują mi bóle w okolicy szyi i kręgosłupa, po trzecie mam bardzo dobre samopoczucie. Wykonuję trening dla 1 trymestru. Nie mogę doczekać się kolejnych etapów.Pozdrawiam.P.S. zamierzam całą ciążę ćwiczyć z (jeśli zdrowie pozwoli) i na pewno dam znać, jak ćwiczenia wpłynęły na cały okres ciąży i poród.

noavatar.png
Darek 2018-09-19

Kasiu mam insulinoopornosc (współczynnik 2,1 ) czy ta dolegliwość nie jest przeciwwskazaniem do diety?

noavatar.png
Kleofas 2018-09-19

Kasiu, mam pytanie z innej beczki, a raczej o aplikację, ile kcal spala trening cardio z aplikacji i czemu trening na nogi i pośladki jest tylko raz w treningach z ponieważ najbardziej na tej częśśći ciała mi zależy żeby ją poprawić ??

noavatar.png
Ramona 2018-09-19

Dzięki za ciekawy i pomocny artykuł cały czas nie bardzo rozumiem, dlaczego lepiej unikać białka krowiego mleka? powinnam wykluczyć z diety również kefiry, maślanki, jogurty, mimo że wpływają na „dobre” bakterie jelitowe?

noavatar.png
wojtek 2018-09-19

Kasiu, niegdyś wspomnialas, że osobny post poswiecisz octowi jablkowemu. Wiadomo coś w tej kwestii?

noavatar.png
Liberat 2018-09-20

Napój świetny także na upaly! zrobie napewno. Serdecznie pozdrawiam całą

noavatar.png
Kasia 2018-09-20

Kasiu a na kKasiucję tez posiłek białkowy?

noavatar.png
Chrystian 2018-09-20

Każdemu zdarzają się błędy.Ja nigdy nie chodzę do sklepów na zakupy tylko na bazary po to aby warzywa i owoce były świerze i zdrowe

noavatar.png
Gracjana 2018-09-20

Super wskazówki. Dziękuję. Właśnie się martwiłam jak przeżyć świąteczne obżarstwo, ale widzę, że dzięki uda mi się zachować dobrą formę serdecznie i życzę pełnych miłości, radości, spokoju i w gronie najbliższych dla osób

noavatar.png
Dobrożyźń 2018-09-20

Pani bardzo razi mnie brak szacunku do czytelnika. Bardzo to widać w stylu prowadzenia konwersacji z komentatorami. A blog to nie tylko suche treści. Wobec do której jest porównywana, wypada „blado”. Pozdrawiam juz teraz wszystkich tych, którzy za chwilę mnie znienawidzą:)

noavatar.png
Bogwidza 2018-09-20

Nie pogodzisz pracy w systemie zmianowym i dobrej jakości snu. A to co pisze tu to niestety wszystko prawda. Konieczność wysypiKasia się to nie jest wymysł bogatych ludzi, którym się w głowach powywracało. Wręcz przeciwnie – jeszcze niedawno, bo do czasu wynalezienia żarówki, ludzie mieli tylko świece. Te były drogie, więc chodzono spać o zachodzie słońca. Co do to musisz wprowadzić zmiany w swoje życie. Być może wystarczy porozmawiać z prawodawcą, żeby umieścił w innym dziale. W przeciwnym wypadku powinnaś zmienić pracę. Jeśli nie możesz zmienić pracy to zdobądź nowe umiejętności, które na to pozwolą. Dużo można nauczyć się za darmo przez internet (języki obce, strony typu coursera, udemy itp.) internecie znajdziesz również informacje skąd wziąć dotacje na własną działalność. Są np. specjalne fundusze wspierające przedsiębiorczość u kobiet. Nie poddawaj się, nie rezygnuj z siebie.

noavatar.png
Konstancja 2018-09-20

Pani robiłam żurek rok temu. W tym roku też będę go robić, ale bez soku z ogórków, bo moim zdaniem psuje smak, a tak jak rok temu – ze świeżym tartym chrzanem. Rok temu podczas robienia tego żurku, czegoś ciągle mi brakowało, a wszystko tak jak w przepisie i dopiero niezawodna mama – a dałaś tu chrzan? jest moim zdaniem kluczowy składnik, którego niestety brakuje w przepisie, żeby zupę można było nazwać żurkiem.

noavatar.png
Jędrzej 2018-09-20

Super!!!!! w naszych myślach

noavatar.png
Joanna 2018-09-20

Nie jestem sportowcem ale jestem mamą 😉 po za chęcią zdrowego odżywiKasia moich dzieci chciałabym ja sama racjonalnie się odżywiać. Czasami nieświadomie robimy sobie krzywdę wpadając w modę jedzenia wyłącznie zielonego (przykładowo) 😉 w głowie mi się kręci na samą myśl ile jeszcze nie wiem. Czy możesz mnie skierować do źródła – może wlasnego- gdzie krok po kroku będzie wytłumaczone jak dla laika… zdrowo się odżywiać? mi opadają pozdrawiam

noavatar.png
Dina 2018-09-20

Tez czekam kiedy rzucisz haslo:Zapisy na oboz start!Wierze,ze tym razem mi sie uda dostac albo inaczej ,wyslac na czas maila;-))

noavatar.png
Dariusz 2018-09-21

Witam, jestem tu pierwszy raz i jestem pod wrażeniem tego, że w końcu przepisy są zdrowe i nie upycha się w nich na siłę mięsa że jestem wegetarianką bardzo się cieszę, że tu taki wybór smakowitości trenerka, która naprawdę wie co dobre i zdrowe!Pozdrawiam :DD zaglądać no i ćwiczyć 😉

noavatar.png
Maja 2018-09-21

Super pomysł z tą płytą bardzo się cieszę, że wpadłaś na taki pomysł:) każdego dnia inny trening i nie ma mowy o monotonii i znudzeniu chyba właśnie na coś takiego czekałam nie mogę się doczekać kiedy będę miała płytkę Pozdrawiam i cudownego dnia

noavatar.png
Kalista 2018-09-21

Zrobiłam chlebek do pracy dla koleżanek z cukrem kokosowym genialny koleżanki proszą o powtórkę 😉

noavatar.png
Monia 2018-09-21

Ale pysznie to wygląda 😉 spróbować!

noavatar.png
Ernesta 2018-09-21

ten trening zdecydowanie przydałby się w wersji video może jako dodatek do kolejnej płyty? pozdrawiam!

noavatar.png
Fabian 2018-09-21

Mnie to danie jakoś nie potrafi przekonać. Choć zdecydowanie wiem, że jest niezwykle zdrowe. I bardzo dobrze wpływające na organizm. Pozdrawiam.

noavatar.png
Kajmir 2018-09-21

Mnie również wydaje się znajomo 😉

noavatar.png
Orfeusz 2018-09-22

Chodź jestem facetem to również będę skłonny wykonać polecane przez ćwiczenia. Rok temu nabawiłem się lekkiej kontuzji lędźwi, ostatnimi czasy ból powraca, będę musiał popracować nad stabilizacją, wzmocnić mięśnie otulające tółw.

noavatar.png
Nierad 2018-09-22

Dzień dobry! czy w tym przepisie można czymś zastąpić jajko? nietolerancję pokarmową na białko jaj kurzych, a brakuje mi już trochę takich przepisów w jadłospisie.. Pozdrawiam:)

noavatar.png
Radomila 2018-09-22

Pani można prosi o więcej informacji na temat proszku zasadowego, działKasia, gdzie go można kupić.

noavatar.png
Benedykt 2018-09-22

Kasiu, kiedys dodalas swietny post o wlosach. Prosimy o taki n/t pielegnacji cery :))

noavatar.png
Hiob 2018-09-22

Pani ma bardzo twarda konsystencje, jak go najlepiej uplynnic by calego nie rozgrzewac? ciezko wyskrobac nawet lyzke

noavatar.png
Przemysl 2018-09-22

Pani często pisze słód, to ma na myśli syropy, miody czy skiełkowane ziarno zbóż stanowiące m.in. surowiec piwowarski?

noavatar.png
Norman 2018-09-22

Polecam bardzo dobre:)

noavatar.png
Dziadumiła 2018-09-22

Witamy wśród internetowych zdrowych ludków! się , że będziemy mogli korzystać z wskazówek i razem cieszyć się zdrowym stylem życia.Założenie bloga to strzał w 1 !:)Cudnej jesieni i dla i):):)Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Cyryl 2018-09-22

Ehh świeże powietrze… w ????


Copyright © 2018 Pzhgp-turobin.pl